ODPOCZYWAJ
I ZARABIAJ
Gwarantowany operator wynajmu
II Etap rozpoczęty
– planowane oddanie na sezon 2022
Gwarantowany operator wynajmu
ODPOCZYWAJ
I ZARABIAJ
Gwarantowany operator wynajmu
II Etap rozpoczęty
– planowane oddanie na sezon 2022
Gwarantowany operator wynajmu
ODPOCZYWAJ
I ZARABIAJ
Gwarantowany operator wynajmu

Nowoczesne apartamenty nad morzem na sprzedaż

Ekskluzywne apartamenty Pobierowo Baltic Apartments w Pobierowie powstają w kameralnej lokalizacji wśród sosnowego lasu, który przez cały rok zapewni wypoczynek w ciszy i spokoju.

To idealna propozycja dla osób pragnących posiadać swoje własne miejsce do wypoczynku nad morzem oraz dla nabywców planujących nabyć inwestycję na wynajem – w tym wypadku obsługę zapewni doświadczony operator wynajmu.

Tylko 450 metrów dzieli nas od pięknej, szerokiej plaży, która nawet w pełnym sezonie pozostaje niezatłoczona. Dla amatorów bardziej aktywnego wypoczynku mamy idealne warunki do sportów wodnych, wędkowania, a także piękne szlaki piesze i rowerowe. Inwestycja zlokalizowana jest zaledwie 700 metrów od centrum Pobierowa.

Usytuowane w sercu kurortu turystycznego apartamenty są doskonałym pomysłem na trafioną inwestycję, która z biegiem lat przynosić będzie coraz większe zyski.

Sprawdź szczegóły oferty i dowiedz się, dlaczego warto postawić na inwestycję w nowoczesne apartamenty nad morzem w Pobierowie.

Inwestycja

Pobierowo Baltic Apartments to w sumie 170 apartamentów na sprzedaż w pięciu nowoczesnych, 4-kondygnacyjnych budynkach na działce o powierzchni niemal hektara. Zróżnicowane metraże apartamentów pozwalają na dobór lokalu w zależności od indywidualnych planów finansowych. Wszystkie lokale posiadają taras lub ogródek, a inwestycja wykonana jest z najwyższej jakości materiałów.

Wygodne windy w każdym budynku pozwolą dostać się bez wysiłku na każde piętro nawet z największymi wakacyjnymi bagażami. Nad bezpieczeństwem budynku i mieszkańców będzie czuwać system monitoringu zewnętrznego.

Apartamenty nad Morzem Bałtyckim na sprzedaż – dla kogo przeznaczona jest nasza oferta?

Sprzedaż apartamentów w Pobierowie to oferta skierowana zarówno do nabywców prywatnych, jak i dla inwestorów biznesowych. Lokale przeznaczone są przede wszystkim dla osób pragnących uzyskiwać zwrot z inwestycji poprzez wynajem mieszkania.

Apartamenty nad morzem to doskonały wybór dla:

  • inwestorów i agencji podróży planujących wynajmować lokal turystom bez konieczności ich obsługi na miejscu,
  • inwestorów pragnących odsprzedać mieszkanie w przyszłości po wyższej cenie,

Do dyspozycji mieszkańców na terenie kompleksu

BASEN

PLAC ZABAW

WIATY ROWEROWE

POKÓJ ZABAW DLA DZIECI

TENIS STOŁOWY

PARKINGI

Apartamenty na sprzedaż w Pobierowie – co zawiera oferta?

Sprzedawane nad morzem apartamenty oddajemy inwestorom w stanie deweloperskim, co pozwala na wykończenie ich zgodnie z indywidualnymi preferencjami i potrzebami. W ramach dodatkowej oferty proponujemy wykończenie lokali „pod klucz”. Lokale można użytkować cały rok, co pozwala elastycznie zarządzać czasem wynajmu i własnego wypoczynku.

Apartamenty przy morzu w Pobierowie – dlaczego warto zainwestować?

Pobierowo to jeden z najważniejszych ośrodków wczasowych nad polskim morzem. Miejscowość stanowi szczególnie atrakcyjne miejsce dla inwestorów i dla osób pragnących wypoczywać w pobliżu plaży. Bliskość morza, czyste powietrze i woda oraz okoliczna natura pozwalają wyciszyć się i cieszyć urokami Bałtyku o każdej porze roku.

O tym, że inwestycja w apartamenty nad morzem w Pobierowie może być doskonałą opcją decydują między innymi dostępne tu formy rozrywki. Do głównych atrakcji należą:

  • szeroka, czysta plaża strzeżona wyróżniona Błękitną Flagą międzynarodowego programu FEE,
  • rozrastająca się infrastruktura rekreacyjna, w tym obiekty spa, wellness, baseny, siłownie, sale fitness,
  • zabytki w pobliskich miejscowościach, na przykład ruiny kościoła w Trzęsaczu i latarnia morska w Niechorzu,
  • możliwość uprawiania sportów wodnych takich jak żeglarstwo, kajakarstwo czy rejsy motorówką.

Inwestycja zlokalizowana jest w Pobierowie przy ul. Powstańców 16. Planowane rozpoczęcie budowy I etapu inwestycji to I kwartał 2020. Przewidywany koniec zakończenia pierwszego etapu: II kwartał 2021.Dlaczego warto inwestować w apartamenty nad morzem z naszej oferty?

Inwestycja w mieszkanie nad Bałtykiem może zwrócić się dzięki osiaganiu zysków z wynajmu, a także możliwości jego sprzedaży za wyższą cenę niż ta, po której zostało kupione.

Za zakupem apartamentu przemawiają następujące czynniki:

  • możliwość uzyskania zysku z wynajmu mieszkania bez konieczności samodzielnej obsługi lokalu przez właściciela,
  • przewidywane wzrosty cen nieruchomości w przyszłości,
  • stałe zainteresowanie turystów wynajmem lokali w Pobierowie,
  • rosnąca tendencja do wybierania przez gości samodzielnych luksusowych apartamentów zamiast drogich hoteli lub kwater w niższym standardzie.
Menu