ODPOCZYWAJ
I ZARABIAJ
Gwarantowany operator wynajmu
II Etap planowane oddanie na sezon 2022 Gwarantowany operator wynajmu ODPOCZYWAJ
I ZARABIAJ
Gwarantowany operator wynajmu
II Etap planowane oddanie na sezon 2022 Gwarantowany operator wynajmu ODPOCZYWAJ
I ZARABIAJ
Gwarantowany operator wynajmu

Nowoczesne apartamenty nad morzem na sprzedaż

kotwica
separator

Ekskluzywne apartamenty Pobierowo Baltic Apartments w Pobierowie powstają w kameralnej lokalizacji wśród sosnowego lasu, który przez cały rok zapewni wypoczynek w ciszy i spokoju.

To idealna propozycja dla osób pragnących posiadać swoje własne miejsce do wypoczynku nad morzem oraz dla nabywców planujących nabyć inwestycję na wynajem – w tym wypadku obsługę zapewni doświadczony operator wynajmu.

Tylko 450 metrów dzieli nas od pięknej, szerokiej plaży, która nawet w pełnym sezonie pozostaje niezatłoczona. Dla amatorów bardziej aktywnego wypoczynku mamy idealne warunki do sportów wodnych, wędkowania, a także piękne szlaki piesze i rowerowe. Inwestycja zlokalizowana jest zaledwie 700 metrów od centrum Pobierowa.

Usytuowane w sercu kurortu turystycznego apartamenty są doskonałym pomysłem na trafioną inwestycję, która z biegiem lat przynosić będzie coraz większe zyski.

Sprawdź szczegóły oferty i dowiedz się, dlaczego warto postawić na inwestycję w nowoczesne apartamenty nad morzem w Pobierowie.

Inwestycja

latarnia
separator

Pobierowo Baltic Apartments to w sumie 169 apartamentów na sprzedaż w pięciu nowoczesnych, 4-kondygnacyjnych budynkach na działce o powierzchni niemal hektara. Zróżnicowane metraże apartamentów pozwalają na dobór lokalu w zależności od indywidualnych planów finansowych. Wszystkie lokale posiadają taras lub ogródek, a inwestycja wykonana jest z najwyższej jakości materiałów.

Wygodne windy w każdym budynku pozwolą dostać się bez wysiłku na każde piętro nawet z największymi wakacyjnymi bagażami. Nad bezpieczeństwem budynku i mieszkańców będzie czuwać system monitoringu zewnętrznego.

Apartamenty nad Morzem Bałtyckim na sprzedaż – dla kogo przeznaczona jest nasza oferta?

Sprzedaż apartamentów w Pobierowie to oferta skierowana zarówno do nabywców prywatnych, jak i dla inwestorów biznesowych. Lokale przeznaczone są przede wszystkim dla osób pragnących uzyskiwać zwrot z inwestycji poprzez wynajem mieszkania.

Apartamenty nad morzem to doskonały wybór dla:

  • inwestorów i agencji podróży planujących wynajmować lokal turystom bez konieczności ich obsługi na miejscu,
  • inwestorów pragnących odsprzedać mieszkanie w przyszłości po wyższej cenie,

Do dyspozycji mieszkańców na terenie kompleksu

basen

BASEN

plac zabaw

PLAC ZABAW

rower

WIATY ROWEROWE

lego

POKÓJ ZABAW DLA DZIECI

ping pong

TENIS STOŁOWY

parking

PARKINGI

plan

Apartamenty na sprzedaż w Pobierowie – co zawiera oferta?

Sprzedawane nad morzem apartamenty oddajemy inwestorom w stanie deweloperskim, co pozwala na wykończenie ich zgodnie z indywidualnymi preferencjami i potrzebami. W ramach dodatkowej oferty proponujemy wykończenie lokali „pod klucz”. Lokale można użytkować cały rok, co pozwala elastycznie zarządzać czasem wynajmu i własnego wypoczynku.

Apartamenty nad morzem sprzedam
separator

Apartamenty przy morzu w Pobierowie – dlaczego warto zainwestować?

Pobierowo to jeden z najważniejszych ośrodków wczasowych nad polskim morzem. Miejscowość stanowi szczególnie atrakcyjne miejsce dla inwestorów i dla osób pragnących wypoczywać w pobliżu plaży. Bliskość morza, czyste powietrze i woda oraz okoliczna natura pozwalają wyciszyć się i cieszyć urokami Bałtyku o każdej porze roku.

O tym, że inwestycja w apartamenty nad morzem w Pobierowie może być doskonałą opcją decydują między innymi dostępne tu formy rozrywki. Do głównych atrakcji należą:

  • szeroka, czysta plaża strzeżona wyróżniona Błękitną Flagą międzynarodowego programu FEE,
  • rozrastająca się infrastruktura rekreacyjna, w tym obiekty spa, wellness, baseny, siłownie, sale fitness,
  • zabytki w pobliskich miejscowościach, na przykład ruiny kościoła w Trzęsaczu i latarnia morska w Niechorzu,
  • możliwość uprawiania sportów wodnych takich jak żeglarstwo, kajakarstwo czy rejsy motorówką.

Inwestycja zlokalizowana jest w Pobierowie przy ul. Powstańców 16. Pierwszy etap inwestycji został zakończony przed sezonem letnim 2021. Przewidywany koniec zakończenia drugiego etapu to połowa 2022.Dlaczego warto inwestować w apartamenty nad morzem z naszej oferty?

Inwestycja w mieszkanie nad Bałtykiem może zwrócić się dzięki osiaganiu zysków z wynajmu, a także możliwości jego sprzedaży za wyższą cenę niż ta, po której zostało kupione.

Za zakupem apartamentu przemawiają następujące czynniki:

  • możliwość uzyskania zysku z wynajmu mieszkania bez konieczności samodzielnej obsługi lokalu przez właściciela,
  • przewidywane wzrosty cen nieruchomości w przyszłości,
  • stałe zainteresowanie turystów wynajmem lokali w Pobierowie,
  • rosnąca tendencja do wybierania przez gości samodzielnych luksusowych apartamentów zamiast drogich hoteli lub kwater w niższym standardzie.
Menu